DJ-i

V našom portfóliu sa nachádzajú DJ-i s bohatou praxou. Snažíme sa odlíšiť od väčšiny “party” dj-ov pôsobiacich v súčasnosti na Slovensku. Vieme Vám ponúknuť inteligentnú zábavu s vlastnou tvárou, pričom dokážeme hudobnou produkciou výsť v ústrety i klientovi.

Naša ponuka DJ-ov:

Dj RG alias DJ Robo Gregor

svadba - kyka - mensiaDJ-a vykonáva od roku 1985. Pôsobil v rôznych bratislavských a slovenských kluboch. Organizoval vlastné party a príležitostne sa prezentoval aj na súkromných akciách. Od roku 1991 pôsobil aj ako moderátor v rozhlase. /Rock FM, Rádio Ragtime, Slovensko 1, Rádio_FM, New Model Rádio/ Robo Gregor patrí dodnes medzi flexibilných dj-ov, ktorí vedia robiť inteligentnú zábavu. Preferované žánre: Rock, Pop, Indie, World Music i Electro Swing.

 

 

 

 

Dj Koki alias Peter Meliš

kokiDj-a vykonáva od roku 1995. Pôsobil v rôznych bratislavských kluboch a aj na podujatiach po celom Slovensku. Špecializuje sa na funk, soul, breakbeat a nu jazz. V pripade firemných parties – pop s prvkami funku, soulu, hip hopu. Nie je mu cudzia ani elektronika, hlavne s prvkami živej hudby. Príležitostne vystupuje aj ako duo s hráčom /Mathew Sax/ na saxofón pod názvom Funkadelic Brothers.

 

Dj Juraj Turcár turcarSkúsený profesiónalny dj pôsobiaci na scéne od 90 tych rokov. Dj Turcár preferuje prevažne pop, ale dokáže sa prispôsobiť aj náročnejšiemu publiku.